České melouny

Přihlásit se Zaregistrovat se
Sponzor Stemelli

Cesnek.cz

Melonshop

Osivo vodních melounů

České semenářské firmy, které nabízejí osivo vodních melounů

Slovenské Zahradnictvo Iveta nabízí mimo jiné i semena zeleniny z Maďarska. Zde si lze objednat osivo např. těchto odrůd vodních melounů: Charleston Gray, Napsugár a Szigetsépi 51 F1


INZERCE - prodej semen desítek zajímavých zahraničních odrůd vodních melounů. V nabídce je i několik typů podnoží a další pomůcky na roubování melounů, jako třeba klipsy a gumičky.


Pomůcky k roubování melounů a osivo podnoží

Vyřezávání melounů

Sháníte nějaký netradiční dárek pro své přátele nebo známé? Vyřezávané vodní melouny mohou být správnou volbou. V obchodech vám vyřežou tyto plody přesně podle vašeho přání. Objednat si můžete melouny s obrázky, s nápisy i třeba s logem firmy.

Lahůdky Příbram nabízí mimo jiné vyřezívané vodní melouny. Po objednání vám připraví tyto vyřezávané plody podle vašeho přání. Meloun pak můžete využít jako dárek pro své blízké, nebo jen pro své potěšení.


Sháníte nějaký originální dárek pro své blízké? Co takhle zakoupit jim vyřezávaný meloun? Na webu dartis.cz můžete objednat od držitele i mezinárodních ocenění nejen vyřezané melouny či jinou vyřezanou zeleninu, ale také různé netradiční kytice. Neváhejte a navštivte web Daniela Pohorského, který se carvingem zabývá.


Ostatní věci k pěstování

Firma Agro Bio nabízí biologické přípravky, díky nimž se můžete zbavit některých škůdců i na melounech. V nabídce je např. Biool, Bioton, Bioan, lepové desky a pásky, Polyversum, lapače krtků a myší, Bioformatox Plus a krmítka na likvidování slimáků.


© 2023 Václav Kozák (O autorovi)